O víťazstvo sa postarali najmä Plandor, Heckl a Mihálik

JUNIORI
20. kolo:
HK Levice - HK Žiar nad Hronom 3:8 (2:2, 1:2, 0:4)
V stredajšom zápase podali juniori fantastický výkon. Hostia išli do vedenia v presilovej hre už v tretej minúte stretnutia. No po necelých dvadsiatich sekundách Levice vyrovnali a v polovici prvej tretiny šli do vedenia. Heckl však, po Mihálikovej prihrávke, dokázal vyrovnať a do druhej časti sa tak šlo za stavu 2:2. Aj v tejto tretine sa z prvého gólu radovali hostia, strelcom bol Plandor. Levice dokázali odpovedať aj na tento gól, ale to bolo z ich strany v tomto stretnutí všetko. Ešte pred druhou sirénou pridal štvrtý gól Žiaru Mihálik. Posledná tretina bola viac-menej exhibíciou tímu hostí. Leviciam nastrieľali štyri góly a dokázali, že ak sa chce, tak sa dajú body zbierať aj na súperovej pôde.
Marcel Pobežka
Góly: Mitter (Kukučka, Berkeš), Heckl (Mihálik), Plandor (Heckl), Mihálik (Plandor, Lehocký), Heckl (Plandor, Mihálik), Šatan (Lehocký, Zvara), Mihálik (Plandor, Heckl), Plandor (Heckl), ŽIAR: Vincenc - Lehocký, Sabo, Zvara, Heckl, Čajkovský, Berkeš, Mitter - Plandor, Balco, Belanec, Sondík, Mihálik, Šatan, Kukučka
ostatné výsledky: Kežmarok – Senica 3:1, P. Bystrica – Piešťany 4:3, Prievidza – Dubnica 3:5, Hoba – Prešov 4:6, Brezno – Lučenec 7:2, Ružinov mal voľno

21. kolo:
HK Žiar nad Hronom - Brezno 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
Prvá tretina zápasu nepriniesla gólové vzrušenie. Chudobná bola aj na počet streleckých pokusov, hráči vystrelili na brankárov spolu len trinásťkrát. Prvý gól tak padol až na začiatku druhej časti, tešil sa Pinka z Brezna. Snaha o vyrovnanie nepriniesla domácemu tímu žiadne ovocie, naopak, inkasovali druhýkrát. Strelcom bol opäť Pinka. Prvého gólu sa však nakoniec dočkali aj žiarski hráči. V 38. minúte znižoval Plandor. Do poslednej tretiny nastupovali Žiarčania s jednoznačným cieľom - otočiť priebeh zápasu. Čiastočne sa im to podarilo už po minúte hry, keď vyrovnával Čajkovský po Mitterovej prihrávke. Domácemu timu však víťazstvo v tomto zápase nebolo súdené. Minútu po vyrovnávajúcom góle totiž skóroval hosťujúci Trnka a o desať minút zabil klinec do žiarskej rakvy Pollák. Tretí gól domácich pridával Mihálik po spolupráci s Plandorom.
Góly: Plandor, Čajkovský (Mitter), Mihálik (Plandor). ŽIAR: Vincenc - Lehocký, Zvara, Čajkovský, Berkeš, Darmo, Michník, Sabo, Jančok - Plandor, Mihálik, Šatan, Šulek, Vallo, Mitter, Kukučka, Balco, Belanec, Sondík
ostatné výsledky: Levice – Kežmarok 8:6, Lučenec – Hoba 4:7, Prešov – Ružinov 2:3 p, Dubnica - P. Bystrica 0:5, Piešťany – Senica 1:0, Prievidza mala voľno

21. kolo:
Michalovce - HK Žiar nad Hronom 9:6 (2:1, 1:4, 6:1)
Po dlhej ceste nastúpili Žiarčanie nekoncentorvane a už v 1. minúte prehrávali o dva góly. Pomaly sa hra vyrovnala a šance sa rodili rovnako na oboch stranách. V druhej treti hrali Žiarčania výborne a postupne si vytvorili trogólový náskok. Ale minútu pred koncom druhej časti zabudla hosťujúca obrana na domáceho hráča a ten pridal tretí gól Michaloviec. V záverečnej tretine mali Žiarčania hrať (podľa pokynov trénera) so zameraním na bránenie stredného pásma, ale v prvých štyroch minútach to bola katastrofa. Michalovce v nich strelili štyri góly a opäť viedli, 7:5. Siedmy gól domácich si do brány vrazil Ronald Nociar. Potom sa hra opäť vyrovnala a hostiaznížili na rozdiel gólu. Zdalo sa, že sa im podarí vyrovnať, no svoje šance nepremenili. Minútu pred koncom sa Michalovce dostali do brejku a rozhodli o zápase. Hostia dohrávali zápas len s dvoma päťkami, pretože Michalík si poškodil výstroj už pri rozcvičke a druhí dvaja hráči sa zranili.
Š. S.
Góly: Heckl (Lukáč, Nociar), Nociar (Kurek), Heckl (Nociar, Soták), Barányi, Nociar (Soták), Lukáč (Barányi), ŽIAR: Mackovič - Kurek, Medveď, Hanus, Nociar, Michalek, Čierny - Soták, Heckl, Kukla, Bobáľ, Nociar, Lukáč, Michalík, Bugár, Barányi
ostatné výsledky: Brezno - D. Kubín 2:7, Ružomberok - Žilina B 3:8, Trebišov - Detva 2:5

22. kolo:
Trebišov - HK Žiar nad Hronom 6:4 (2:1, 3:2, 1:1)
Stretnutie sa začínalo už o 8:45 a tak mali hostia málo času na regeneráciu. Na hráčoch to bolo aj vidieť. V prvej tretine sa hral opatrný hokej, Trebišov sa v polovičke prvej časti ujal vedenia 1:0. Potom chybovali Hanus a Medveď, domáci pridali svoj druhý gól. Do konca tretiny sa podarilo znížiť Hecklovi. V druhej časti výrábali hostia chybu za chybou a Trebišov sa postupne dostal do vedenia na 5:1. Žiarčania sa prebrali až pred koncom druhej tretiny a Lukáč po dvoch góloch znížil na 5:3. V záverečnej časti si hostia vynútili viac z hry, mali šance, ale Bobáľ, Soták a Kukla ich premeniť nedokázali. Po chybe Kureka domáci pridali svoj šiesty gól. Hostia ešte dokázali znížiť, hrali dvojminútovú powerplay, ale zápas už zdramatizovať nedokázali. Body tak zostali na východe Slovenska.
Š. S.
Góly: Heckl (Medveď, Kurek), Lukáč (Heckl, Bobáľ), Lukáč (Bobáľ, Kurek), Barányi (Heckl), ŽIAR: Mackovič, Melicherčík - Kurek, Medveď, Hanus, Nociar, Michalek, Čierny - Soták, Heckl, Kukla, Bobáľ, Nociar, Lukáč, Michalík, Bugár, Barányi
ostatné výsledky: Humenné - Prešov 1:2, Ružomberok - D. Kubín 1:7, Michalovce - Detva 7:2, Brezno - Žilina B - nehlásili

1. kolo:
Brezno - Žiar 7:7, Lučenec - Partizánske 11:7, Detva - R. Sobota 6:3, Ružomberok mal voľno
2. kolo:
Ružomberok - Brezno 11:0, Žiar - Lučenec 3:15, Partizánske - Detva 2:3, R. Sobota mala voľno
3. kolo:
R. Sobota - Partizánske 5:6, Detva - Žiar 6:6, Lučenec - Ružomberok 5:1, Brezno malo voľno
4. kolo:
Brezno A - Lučenec 4:7, Ružomberok - Detva 6:3, Žiar - R. Sobota 13:6, Partizánske malo voľno
5. kolo:
Partizánske - Žiar 4:4, R. Sobota - Ružomberok 2:6, Detva - Brezno 1:3, Lučenec mal voľno
6. kolo:
Lučenec - Detva 4:3, Brezno - R. Sobota 9:3, Ružomberok - Partizánske 14:1, Žiar mal voľno
7. kolo:
Žiar - Ružomberok 1:17, Partizánske - Brezno 4:7, R. Sobota - Lučenec 3:8, Detva mala voľno
8. kolo:
R. Sobota - Detva 9:5, Partizánske - Lučenec 3:2, Žiar - Brezno 1:12, Ružomberok mal voľno

9. kolo:
Lučenec - HK Žiar nad Hronom 7:20 (2:5, 2:7, 3:8)
Góly: Lantoši 5, Talán 4, Tatár 4, Červeň 3, Zliechovec 2, Štefanec, Hodža
Doterajšie výsledky ml. žiakov:
1. kolo:
Ružomberok - Brezno B 19:0, Brezno A - Žiar 2:11, Lučenec - Partizánske 24:1, Detva - R. Sobota 0:11
2. kolo:
Brezno B 19 - 3 R. Sobota 19:3, Partizánske 15 - 0 Detva 15:0, Žiar 30 - 1 Lučenec 30:1, Ružomberok 12 - 4 Brezno A 12:4
3. kolo:
Brezno A - Brezno B 6:6, Lučenec - Ružomberok 4:9, Detva - Žiar 1:44, R. Sobota - Partizánske 2:5,
4. kolo:
Partizánske - Brezno B 7:5, Žiar - R. Sobota 24:1, Ružomberok - Detva 26:0, Brezno A - Lučenec 10:9
5. kolo:
Brezno B - Lučenec 9:8, Detva - Brezno A 0:18, R. Sobota - Ružomberok 2:5, Partizánske - Žiar 0:8
6. kolo:
Žiar - Brezno B 7:3, Ružomberok - Partizánske 12:3, Brezno A - R. Sobota 4:1, Lučenec - Detva 15:2
7. kolo:
Brezno B - Detva 23:0, R. Sobota - Lučenec 10:4, Partizánske - Brezno A 4:5, Žiar - Ružomberok 11:3
8. kolo:
Brezno B - Ružomberok 8:5, Žiar - Brezno A 12:2, Partizánske - Lučenec 8:2, R. Sobota - Detva 10:1
1. Žiar        8       8       0       0       147:13       16
2. Ružomberok  8       6       0       2       91:32         12
3. Brezno B        8       4       1       3       73:55         9
4. Brezno A        8       4       1       3       51:55         9
5. Partizánske     8       4       0       4       43:58         8
6. R. Sobota       8       3       0       5       40:62         6
7. Lučenec 8       2       0       6       67:79         4
8. Detva     8       0       0       8       4:162         0