Muži v prvom stretnutí suverénne zvíťazili
Juniori su zatiaľ bez bodu

MUŽI
3. kolo:
HK Žiar nad Hronom - Rondis Šaľa 10:4 (4:3, 4:1, 2:0)
V prvom zápase sezóny sa Žiarčania predstavili na domácom ľade. Do stretnutia vstúpili rozpačito a už v 23. sekunde prehrávali 0:1. Domácim sa podarilo vyrovnať až o štyri minúty, prvý gól žiarskeho tímu v novej sezóne strelil Viktor Dobrík. Po góloch Ziga a Plandora už Žiarčania vyhrávali o tri góly a zdalo sa, že o víťazovi je rozhodnuté. No vlastnými chybami dovolili súperovi vyrovnať. Ešte do konca tretiny sa však ujali vedenia gólom Mihálika (prvý gól v drese mužov). Druhá tretina patrila jednoznačne žiarskemu tímu. Domáci strelili štyri góly a držali hru vo svojich rukách. V poslednej časti pridali ešte ďalšie dva a získali tak zaslúžené víťazstvo.
Marcel Pobežka
Góly: Dobrík, Plandor (Ruttkay, Lehocký), Zigo (Uhlík, Kuchárik), Mihálik (M. Strohner, Golian), Kuchárik (Zigo), Šajban (M. Ďubek), Plandor (D. Strohner, Ruttkay), Plandor (Šauša, Ruttkay), Považanec (Ďubek), P. Ďubek (M. Ďubek, Šajban), vylúčenia: 12:11, presilovky: 2:1, oslabenia: 1:0, strely na bránu: 39:33, zásahy brankárov: 29:29, Žiar: Opáth - Lehocký, Szilvási, Šauša, Golian - Považanec, Plandor, M. Ďubek, M. Strohner,  Uhlík, Mihálik, Ruttkay, P. Ďubek, Kuchárik, Zigo, Šajban, D. Strohner, Dobrík
ostatné výsledky: Dubnica - Púchov 1:2, Levice - Zlaté Morave 9:1, Partizánske - Ružinov 4:3, Nitra mala voľno

Predohrávka 17. kola:
Prešov - HK Žiar nad Hronom 13:1 (4:1, 6:0, 3:0)
Do Prešova cestovali Žiarčania v značne pozmenenej zostave. Hráči chýbali hlavne zo štúdijných dôvodov. Chýbali viacerí kľúčoví hráči juniorky a za nich nastupovali hráči dorastu. Najväčšou slabinou bol však brankár Dvořák, ktorý nahradil Vincenca.
Ján Bitala
Gól: Šulek (Považanec), vylúčenia: 9:8, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, strely na bránu: 45:23, zásahy brankárov: 22:32, Žiar: Dvořák - Hanus, Lehocký, Nociar, Heckl, Mak, Sondík - Považanec, Plandor, Vallo, Kukla, Balco, Šatan, Mihálik, Barányi, Šulek, Pilný, Bitala
ostatné výsledky: Levice - N. Zámky 4:2, Kežmarok - Detva 8:3, Hoba - Piešťany 2:10, Ružinov - Senica 4:5 sn, Prievidza - P. Bystrica 4:3, Dubnica - Brezno 8:3

5. kolo:
Detva - HK Žiar nad Hronom 6:4 (3:1, 1:1, 2:2)
Juniori v sobotu odohrali veľmi nešťastný zápas. Už úvod rozhodol o celom stretnutí. Žiarčania ho absolútne nezvládli. Chlapci nekorčuľovali. Už v štvrtej minúte Detva viedla 2:0. V ďalšej časti sa priebeh hry zmenil, hostia sa začali dostávať do šancí. Bohužiaľ, nedokázali premeniť ani tie najvyloženejšie. Zlom nastal, keď sa hosťom podarilo znížiť na 2:1. Všetko nasvedčovalo tomu, že sa mužstvo pozviechalo, ale v oslabení inkasovali tretí gól. Veľko nedisciplinovanosťou, hlavne v útočnej tretine (päť útočných faulov), rozhodli o svojej prehre. V útočnom pásme sa dopúšťali zbytočných faulov, po nich nasledovali tresty a práve v presilových hrách dokázali domáci zvyšovať svoj náskok. Šanca na zvrat sa črtala v tretej tretine, keď Žiarčania znížili na 5:4. V 15. minúte hrali presilovku o dvoch hráčov. Túto presilovku však zbabrali a v závere stretnutia domáci ešte poistili svoj výsledok.
Ján Bitala
Góly: Mihálik (Považanec), Mihálik (Považanec, Lehocký), Vallo (Plandor), Mihálik (Bitala), vylúčenia: 8:8, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, strely na bránu: 48:38, zásahy brankárov: 34:44, Žiar: Dvořák, Vincenc - Jančok, Lehocký, Michník, Berkeš, Mak - Považanec, Plandor, Vallo, Balco, Mihálik, Šulek, Heckl, Sondík, Bitala, Šatan, Pilný
ostatné výsledky: N. Zámky - Brezno 5:1, Prešov - Levice 3:4, Pov. Bystrica - Kežmarok 3:4 sn, Senica - Prievidza 4:3, Piešťany - Ružinov 2:4, Dubnica - Hoba 4:2

5. kolo:
Dolný Kubín - HK Žiar nad Hronom 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
Mužstvo cestovalo do Dolného Kubína s odhodlaním pobiť sa o dobrý výsledok. Svoje predsavzatia začali plniť už v prvej tretine, kedy ich do vedenia dostal Kukla. Umnou hrou v druhej tretine zvýšili svoj náskok na tri góly a v záverečnej tretine zvŕšili zápas v ich druhé víťazstvo.
Ján Bitala
Góly: Kukla (Kurek, Barányi), Kukla (Soták), Michalík (Soták, Sabo), Soták (Michalík), Barányi, vylúčenia: 3:6, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, strely na bránu: 38:30, zásahy brankárov: 25:36, Žiar: Mackovič - Kurek, Nociar, Hanus, Čierny, Kohút, Bugár, Sabo - Michalík, Barányi, Kukla, Medveď, Soták, Majerský
ostatné výsledky: Michalovce - Prešov 1:4, Trebišov - Humenné 1:5, Žilina B - Detva 8:4, Brezno - Ružomberok mali voľno

6. kolo:
Garmin Žilina B - HK Žiar nad Hronom 6:3 (2:0, 3:1, 1:2)
Chlapci, unavení zo sobotňajšieho zápasu, v prvej tretine nezachytili nástup domáceho tímu. V ďalšej časti už nemali síl na zopakovanie výsledku z Dolného Kubína.
Ján Bitala
Góly: Heckl (Soták, Kukla), Soták (Heckl), Kukla (Soták, Heckl), vylúčenia: 7:6, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, strely na bránu: 58:29, zásahy brankárov: 26:49, Žiar: Mackovič - Nociar, Hanus, Beňo, Čierny - Barányi, Heckl, Medveď, Soták, Kurek, Kukla, Kohút, Šatan, Bugár
ostatné výsledky: Michalovce - Humenné 5:2, Trebišov - Prešov 0:3, D. Kubín - Detva 2:3, Brezno - Ružomberok - nezistené
1. Prešov   5       5       0       0       38:5  15
2. Žilina B 6       5       0       1       36:14         15
3. Michalovce    6       4       0       2       35:14         12
4. Trebišov         6       4       0       2       29:19         12
5. Humenné        5       3       0       2       23:16         9
6. Žiar        5       2       0       3       22:29         6
7. D. Kubín        6       1       0       5       13:27         3
8. Brezno  4       1       0       3       10:34         3